HLAVNÁ STRÁNKA

     SORTIMENT

     MIEŠANIE FARIEB

     AKCIE

     KONTAKT


FARBY - LAKY

BRÚSNY MATERIÁL

ELEKTRICKÉ NÁRADIE

DROGÉRIA

KOZMETIKA

ZÁHRADKÁRSKE POTREBYSORTIMENT

FARBY - LAKY

Interiérové farby »
Stierky a sádry »
Fasádne farby »
Penetračné nátery »
Prifarbovače »
Syntetické farby »
Polyuretánové farby »
Olejové farby »
Tmely »
Silikónové tmely »
PU peny »
Laky »
Riedidlá »
Lazúrovacie farby »
Vodouriediteľné farby »

FASÁDNE FARBY
Mikral

Jemná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca akrylátová fasádna farba, plne umývateľná, s vysokou odolnosťou a krycou schopnosťou, odporúčaná pre Airless techniku.
Mikral-silikon

Jemná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca silikónová fasádna farba s vysokou krycou schopnosťou, vodnou odpudivosťou a vysokou odolnosťou voči zašpineniu, odporúčaná pre Airless striekaciu techniku, vhodná na pretieranie starých fasádnych náterov. Dodáva sa v základnom bielom prevedení a v tónovacích bázach A, B, C pre tónovacie automaty.Fasadin

Jemnozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca akrylátová fasádna farba, umývateľná, s vysokou odolnosťou a krycou schopnosťou.

Fasadin - silikon

Jemnozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca silikónová fasádna farba s vysokou krycou schopnosťou, vodnou odpudivosťou a vysokou odolnosťou voči zašpineniu.


Fasadin - FORTE

Hrubozrnná matná vysoko paropriepustná rýchlo schnúca akrylátová fasádna farba, umývateľná, s vysokou odolnosťou a krycou schopnosťou.

  top

ETERNEX

Je určená predovšetkým na konečnú farebnú úpravu nových a na renováciu starších fasád. Možno ju aplikovať aj na dekoračné úpravy interiérov. Je vhodná na podklady z betónu, azbestocementu, cementotrieskových, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, vápenných a cementovápenných omietok, pri farebnej obnove brizolitových omietok prípadne objemovo stálych súdržných podkladov. Neodporúča sa používať na nízke sokle najmä tam, kde nie je zabezpečená dokonalá izolácia proti vlhkosti.


  topCopyright © 2005 Unimal, design: gbiz
Hlavná stránka Kontakt