HLAVNÁ STRÁNKA

     SORTIMENT

     MIEŠANIE FARIEB

     AKCIE

     KONTAKT


FARBY - LAKY

BRÚSNY MATERIÁL

ELEKTRICKÉ NÁRADIE

DROGÉRIA

KOZMETIKA

ZÁHRADKÁRSKE POTREBYSORTIMENT

FARBY - LAKY

Interiérové farby »
Stierky a sádry »
Fasádne farby »
Penetračné nátery »
Prifarbovače »
Syntetické farby »
Polyuretánové farby »
Olejové farby »
Tmely »
Silikónové tmely »
PU peny »
Laky »
Riedidlá »
Lazúrovacie farby »
Vodouriediteľné farby »

INTERIÉROVÉ FARBY
Primalex STANDARD

Tradičný náter klasického hlinkového typu pre nenáročné aplikácie.


Primalex PLUS

Oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou. Schopnosť priepustnosti vodných pár.


Primalex BONUS

Oteruvzdorný vnútorný náter s výbornými vlastnosťami na ofarbovanie výrobkom Primalex Tekutá tónovacia farba. Schopnosť prepúšťať vodné pary.


Primalex POLAR

Oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou kryvosťou. Schopnosť priepustnosti vodných pár


Primalex FORTISSIMO

Umývateľný a oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou kryvosťou. Schopnosť priepustnosti vodných pár.Primalex PLASTIK

Oteruvzdorný vnútorný náter na reliéfnu maľbu. Je plnený prírodným celulózovým vláknom, ktoré umožňuje vytvoriť reliéfnu vrstvu bez praskania.

Podľa pomeru riedenia vytvorí buď hladký povrch (predovšetkým pre základnú vrstvu), alebo bez pridania vody plastický reliéf výšky 2 až 3 mm.

Samotná štruktúra je priamo závislá od použitého typu valčeka. Schopnosť priepustnosti vodných pár.


Primalex MYKOSTOP

Oteruvzdorný vnútorný náter chrániaci steny pred plesňami. Schopnosť priepustnosti vodných pár.


Primalex PRIMER

Základný náter izolujúci škvrny od vody, nikotínu, dymu, je určený na extrémne špinavé steny. Výborná prídržnosť na všetky podklady vrátane umakartu, plastu a neželezných kovov. Je možné ho použiť aj ako základný fasádny náter. Schopnosť priepustnosti vodných pár.
  top

Latex vnútorný

Matná biela rýchlo schnúca disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou, oteruvzdorná podľa DIN 53 778-W, určená na vnútorné použitie.


Latex univerzálny

Matná biela rýchlo schnúca disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou, umývateľná podľa DIN 53 778-S, určená na vnútorné i vonkajšie použitie. Nie je vhodný do trvalo vlhkého prostredia.


Brillant-P

Dekoračná vysoko plnená biela farba, vytvárajúca štruktúrny povrch (napodobujúci pomarančovú kôru).


Brillant-Q

Dekoračná biela farba plnená pieskom, vytvárajúcim štruktúrny povrch.


Brillant-R

Dekoračná biela farba plnená drevenými pilinami, vytvárajúcimi štruktúrny povrch.

  top

ESMAL

Biela, vodou riediteľná maliarska farba určená na maľovanie interiérov. Používa sa na nátery všetkých minerálnych podkladov - omietok, stierok, betónu, sadrokartónu a pod. Na jej výrobu boli použité progresívne technológie a kvalitné ekologicky neškodné suroviny. Pre nízku cenu a vysokú kvalitu je najpredávanejšou farbou na Slovensku.Dulux Acryl Matt

Biela akrylátová farba vysokej kvality určená pre dekoračné a ochranné nátery stien a stropov v interiéri.


  top

JUPOL

Biela vnútorná maliarska farba.

Cenovo výhodná, vnútorná maliarska farba na steny a stropy, riediteľná vodou, dobre paropriepustná, oteruvzdorná, ekologická, bez zápachu, ľahko spracovateľná, s nízkym obsahom pojív. Farba sa môže nanášať na všetky pevné, suché a čisté podklady - štukové omietky stien stropov, betón, vláknocementové, sadrokartónové a drevotrieskové dosky, reliéfne a štrukturálne tapety. Podklad pred prvým náterom disperznou farbou penetrujeme AKRIL EMULZIOU.

Farba: biela + 150 odtieňov podľa farebného vzorkovníka farieb, možné je tónovanie tónovacou farbou UNITON alebo DIPI COLOROM (tónovací pigment).JUPOL CITRO

Protiplesňová maliarska farba
s vôňou citrónu.


JUPOL CITRO je biela maliarska farba s protiplesňovými účinkami, riediteťná vodou, pri natieraní má príjemnú citrónovú vôňu, je oteruvzdorná. Bráni rozvoju plesní a preto je zvlášť vhodná pre maľby v kuchyniach, sanitárnych a kúpeľových priestoroch. Suché a pevné podklady pred natieraním doporueujeme pred prvým natieraním disperznými farbami penetrovať AKRIL EMULZIOU. Povrchy stien, ktoré sú už zasiahnuté plesňou, je nutné pred natieraním farbou dezinfikovať prípravkom ALGICID.
Farba: biela + 150 odtieňov farieb podľa farebného vzorkovníka farieb, možno ju tónovať tónovacou farbou UNITON alebo DIPI COLOR (tónovací pigment).


  top

Pam Latex univerzálny

Je určený na povrchovú úpravu stavebných objektov.

Používa sa na začistené omietky, stierky, sadrokartóny, panely, betóny, drevotriesky, prefabrikáty a pod. V zmysle stanoviska ŠZÚ je Pam Latex univerzálny (biely odtieň) schválený na povrchovú úpravu stien v potravinárskych prevádzkach pre nepriamy styk s potravinami, zdravotníckych zariadeniach, resp. v prevádzkach, kde sa vyžadujú nátery, ktoré sú zdravotne neškodné počas realizácie i po zaschnutí.

Možno ho použiť i ako prídavok do bežných maliarskych farieb. Je vhodný aj pod emaily disperzné, syntetické, olejové a pod. Náter je omývateľný, paropriepustný a oteruvzdorný i za vlhka.
SUPERMAL

SUPERMAL ALFA určený k okamžitému použiu pre malovanie interiérov.Tento maliarsky náter je vyrobený výhradne z prírodných surovín, a preto je mimoriadne vhodný pro miestnosti, kde se pohybujú deti.SUPERMAL ALFA vyniká nadštandardnou belosťou, výbornou kryvosťou a nízkym oterom.

  topCopyright © 2005 Unimal, design: gbiz
Hlavná stránka Kontakt